Naujienos

Tarptautinė kasybos mašinų ir įrangos paroda BAUMA 2022

2022 10 24


Šių metų spalio 24 – 30 dienomis Vokietijoje, Miuncheno miesto prieigose vyko didžiausia pasaulyje laikoma paroda BAUMA 2022, kurioje savo įrangą siūlo viso pasaulio gamintojai. Ši paroda vyksta tik kas trejus metus. Parodoje reprezentuojama: kasybos mašinų ir įrangos, statybinės technikos ir įrangos, statybos ir statybinių medžiagų mašinų ekspozicijos.

BAUMA 2022 parodoje dalyvavo AB „Detonas“ specialistai, kurie domėjosi kasybos metodais, medžiagomis, technika, emisijos mažinimo būdais bei kitais būdais kaip kasybą paversti tvaresne, efektyvesne ir patikimesne.

AB „Detonas“, siekdamas darbų našumo ir produktyvumo pagal savo veiklos sritį, didelį dėmesį skiria kalnakasybos gręžimo staklėms. Parodoje vyko susitikimai su gręžimo staklių gamintojų atstovais, aptartos naujausios tendencijos, buvo gyvai pamatyta kaip naujausios gręžimo staklės dirba karjeruose.

Taip pat didelis dėmesys skirtas ir gręžimo staklių įrangai. Parodos metu užmegzti nauji kontaktai ir pažintys, kurių pagalba AB „Detonas“ galės atnaujinti savo įrangą pagal poreikį.